Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 140

produktov

7

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
Optický duplex kabel 09/125, LC/LC, LSOH, (OS2), G657A, 3m
 
CNS Network

SKOEM-OPT-SM-09-LCLC-03M 

5.71 EUR bez DPH
7.09 EUR s DPH

 

0.04 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
CNS Optický simplex Patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 5m
 
CNS Network

SKCNS-IMC7030 

3.58 EUR bez DPH
3.67 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
CNS Optický simplex Patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 10m
 
CNS Network

SKCNS-IMC7040 

3.71 EUR bez DPH
4.45 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
CNS Optický simplex Patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 15m
 
CNS Network

SKCNS-IMC7045 

4.21 EUR bez DPH
5.27 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Optický duplex kabel 09/125, LC/LC, LSOH, (OS2), G657A, 1m
 
CNS Network

SKOEM-OPT-SM-09-LCLC-01M 

6.54 EUR bez DPH
6.01 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
CNS Optický simplex Patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 2m
 
CNS Network

SKCNS-IMC7020 

3.06 EUR bez DPH
12.42 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
CNS Optický simplex Patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 20m
 
CNS Network

SKCNS-IMC7050 

4.91 EUR bez DPH
5.90 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Optický duplex kabel MM 50/125, LC/LC, LSOH, (OM3), 0,5m
 
CNS Network

SKOEM-OPT-MM-50-LCLC-005M 

5.11 EUR bez DPH
6.34 EUR s DPH

 

0.04 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Optický duplex kabel 09/125, LC/LC, 1m
 
CNS Network

SKOEM-DLCLC-0901M 

7.00 EUR bez DPH
8.75 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Optický duplex kabel MM 50/125, LC/LC, LSOH, (OM3), 1m
 
CNS Network

SKOEM-OPT-MM-50-LCLC-01M 

5.31 EUR bez DPH
6.59 EUR s DPH

 

0.04 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
CNS Optický simplex Patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 1m
 
CNS Network

SKCNS-IMC7015 

5.46 EUR bez DPH
11.79 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Optický duplex kabel 50/125 OM3, LC/LC, 1m
 
CNS Network

SKOEM-DLCLC-501251M-OM3 

7.49 EUR bez DPH
11.23 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Optický duplex kabel 50/125 OM3, LC/SC, 1m
 
CNS Network

SKOEM-DLCSC-501251M-OM3 

7.76 EUR bez DPH
11.64 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
Optický duplex kabel, MM 50/125, OM5, LC/LC, LSOH, 3m
 
CNS Network

SKOEM-DLCLC-501253M-OM5 

24.46 EUR bez DPH
30.52 EUR s DPH

 

0.04 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Optický duplex kabel 09/125, LC/LC, LSOH, (OS2), G657A, 10m
 
CNS Network

SKOEM-OPT-SM-09-LCLC-10M 

7.05 EUR bez DPH
8.76 EUR s DPH

 

0.04 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Optický duplex kabel, MM, 50/125, LC/ST, LSOH, (OM3), 2m
 
CNS Network

SKOEM-OPT-MM-50-LCST-02M 

5.81 EUR bez DPH
7.22 EUR s DPH

 

0.04 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Optický duplex kabel MM 50/125, SC/SC, LSOH, (OM3), 7m
 
CNS Network

SKOEM-OPT-MM-50-SCSC-07M 

9.23 EUR bez DPH
11.48 EUR s DPH

 

0.04 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
CNS Optický duplex Patch kábel 50/125, OM3, LC/LC, 3m
 
CNS Network

SKOEM-IMC0410-M3 

7.65 EUR bez DPH
9.56 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
CNS Optický simplex Patch kábel 9/125, E2000(APC)/SC(PC), 1m
 
CNS Network

SKCNS-IMC3475 

17.47 EUR bez DPH
21.83 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
CNS Optický duplex Patch kábel 9/125, SC/SC, 1m
 
CNS Network

SKCNS-IMC2173 

6.21 EUR bez DPH
7.76 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 140

produktov

7

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info