Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filter

 
 
12818
 
 
Vyber filter
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 60

produktov

3

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
OEM SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km, LC, cisco comp. (SFP-10G-LR)
 
OEM

SKOEMGBICSM10GLC-CIS 

83.30 EUR bez DPH
91.08 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Do vypredania zásob 

   
TP-LINK TL-SM311LS Gigabit SFP Module, Single-mode, MiniGBIC, LC Interface, Up to 10km Distance
 
TP-LINK

SKTLNTL-SM311LS 

13.24 EUR bez DPH
18.59 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 20km, LC, duplex, cisco comp. (GLC-LH-SM)
 
OEM

SKOEMGBICSM1000LC-CIS 

9.47 EUR bez DPH
10.78 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
CISCO Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver
 
Cisco

SKC-SBFT-MGBLH1 

180.00 EUR bez DPH
381.60 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC Connector, TX:1550nm/RX:1310nm, Single-mode, 10km
 
TP-LINK

SKTLNTL-SM321A 

25.97 EUR bez DPH
34.60 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC Connector, TX:1310nm/RX:1550nm, Single-mode, 10km
 
TP-LINK

SKTLNTL-SM321B 

14.45 EUR bez DPH
18.59 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 20km, LC, HP comp.(J4859D)
 
OEM

SKOEMGBICSM1000LC-HP 

9.55 EUR bez DPH
13.38 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 20km, LC, HP comp.(JD119B)
 
OEM

SKOEMGBICSM1000LC-HP2 

9.55 EUR bez DPH
13.38 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 10km, LC, duplex, cisco comp.
 
OEM

SKOEMGBICSM1000LC-CIS010 

9.55 EUR bez DPH
10.86 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM SFP typu DEM-310GT DDMI,1.25G, 1310nm, SM, 20km, Duplex LC, D-Link compatibil
 
OEM

SKOEMGBICDEM-310GT 

15.13 EUR bez DPH
17.29 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Supermicro MicroBladeChassis Management Module
 
Supermicro

SRMBMCMMFIO 

435.65 EUR bez DPH
522.78 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM SFP+ modul, 10GBASE-LRM, multimode, OM1-220m, 1310 nm, LC, duplex, Cisco comp.
 
OEM

SKOEMGBICMM10GLC-CIS3 

42.00 EUR bez DPH
48.19 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM SFP+ modul, duplex, 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850 nm VCSEL, LC, DMI, Broadcom komp.
 
OEM

SKOEMGBICMM10GLC-INT3 

20.39 EUR bez DPH
23.33 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000BASE-T, 100m, UTP, Cat.5, RJ-45, HPE kompatibil
 
OEM

SKOEMGBICTX-HPE 

21.54 EUR bez DPH
24.66 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM SFP+ 10G, DAC pasívny met. kábel pre lokál. propojenie aktívnych prvkov, 1m, Cisco komp.
 
OEM

SKOEMSFPPLUS-PASS-CIS-1M 

16.49 EUR bez DPH
18.85 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM SFP+ 10G, DAC pasívny met. kábel pre lokál. propojenie aktívnych prvkov, 3m, Cisco komp.
 
OEM

SKOEMSFPPLUS-PASS-CIS-3M 

22.98 EUR bez DPH
26.31 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Zyxel SFP-1000T SFP to Gigabit Module
 
Zyxel

SKZYSFP-1000T 

64.34 EUR bez DPH
66.91 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 100Base-FX, multimode do 2km, duplex, 1310nm (LED), LC, cisco comp.
 
OEM

SKOEMGBICMM100LC 

13.95 EUR bez DPH
15.93 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
ZyXEL SFP-SX-D, Multi-Mode SFP transceiver, LC
 
Zyxel

SKZYSFPSXD 

84.60 EUR bez DPH
88.02 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HP X120 1G SFP LC SX Transceiver
 
Hewlett Packard Enterprise

HPJD118B 

182.26 EUR bez DPH
495.60 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 60

produktov

3

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info