Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filter

 
 
12818
 
 
Vyber filter
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 85

produktov

5

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multimode do 300m OM3, LC, duplex, cisco comp. (SFP-10G-SR)
 
OEM

SKOEMGBICMM10GLC-CIS 

18.10 EUR bez DPH
38.94 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
SFP+ DAC 10G Copper Passive Cable, 1m, Cisco komp.
 
CNS Network

SKOEM-DACSFP10GCOPPER-1M 

15.94 EUR bez DPH
19.05 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Mini-GBIC modul (SFP), 1000BASE-T, 100m, UTP, Cat.5, RJ-45, HPE kompatibil
 
OEM

SKOEMGBICTX-HPE 

21.54 EUR bez DPH
26.80 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
SFP+ 10G, DAC pasívny met. kábel pre lokál. propojenie aktívnych prvkov, 3m, Cisco komp.
 
OEM

SKOEMSFPPLUS-PASS-CIS-3M 

30.28 EUR bez DPH
28.60 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
SFP+ DAC 10G Copper Passive Cable, 3 m, Cisco komp.
 
CNS Network

SKOEM-DACSFP10GCOPPER-3M 

23.99 EUR bez DPH
24.61 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
SFP+ DAC 10G Copper Passive Cable, 2m, Cisco komp.
 
CNS Network

SKOEM-DACSFP10GCOPPER-2M 

17.31 EUR bez DPH
21.64 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking, Transceiver, SFP+, 10GbE, LR, 1310nm Wavelength, 10km Reach - Kit
 
Dell EMC Enterprise Portfolio

SKDEBRSFP-407-BBOP 

563.66 EUR bez DPH
676.39 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Zyxel SFP-1000T SFP to Gigabit Module
 
Zyxel

SKZYSFP-1000T 

84.17 EUR bez DPH
91.38 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 10km, LC, duplex, cisco comp.
 
OEM

SKOEMGBICSM1000LC-CIS010 

9.55 EUR bez DPH
11.81 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Catalyst 9200 4 x 10G Network Module
 
Cisco

SKC-C9200-NM-4X= 

858.66 EUR bez DPH
2 574.17 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km, 1310nm, LC, dupl., INTEL comp. (E10GSFPLR)
 
OEM

SKOEMGBICSM10G-LR10-LC-INT 

27.89 EUR bez DPH
31.96 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multirate, multimode OM4-400m/OM3-300m/OM2-82m/OM1-33m, LC, VCSEL, 850nm, Cisco ASR komp.
 
OEM

SKOEMGBICMM10GLC-CIS4 

18.10 EUR bez DPH
18.81 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Legrand C2G SFP-10G-LR CIS COMPATIBLE
 
Legrand

SKLEG-SFP-10G-LR-LEG 

1 409.58 EUR bez DPH
456.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 10km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, HP Virtual connect komp., DMI diagnosti
 
OEM

SKOEM_SPB-2810WBLD 

54.10 EUR bez DPH
72.00 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
SFP+ transceiver 10Gbps, 10GBASE-T, do 30m (Cat6A či 7), RJ-45, 0 až 70°C, INTEL komp.
 
OEM

SKOEMSFP-PLUS-TX-RJ45-30m-INT 

69.70 EUR bez DPH
80.40 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
GLC-LH-SMD Compatible 1000Base-LX SFP
 
Legrand

SKLEG-GLCLHSMDLEG5PK 

1 024.50 EUR bez DPH
1 229.40 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
GLC-LH-SMD Compatible 1000Base-LX SFP
 
Legrand

SKLEG-GLC-LH-SMD-LEG 

232.62 EUR bez DPH
279.14 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
GLC-T RJ45 Transceiver
 
Legrand

SKLEG-GLC-T-LEG 

173.04 EUR bez DPH
207.65 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Cisco GLC-T-LEG RJ45 10 Pack Transceiver
 
Legrand

SKLEG-GLC-T-LEG-10PK 

1 384.27 EUR bez DPH
1 661.12 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Cisco GLC-T-LEG RJ45 5 Pack Transceiver
 
Legrand

SKLEG-GLC-T-LEG-5PK 

692.74 EUR bez DPH
831.29 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 85

produktov

5

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2022 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info