Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filter

 
 
12818
 
 
Vyber filter
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 91

produktov

5

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
OEM SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km, LC, cisco comp. (SFP-10G-LR)
 
OEM

SKOEMGBICSM10GLC-CIS 

92.88 EUR bez DPH
264.48 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 20km, LC, duplex, cisco comp. (GLC-LH-SM)
 
OEM

SKOEMGBICSM1000LC-CIS 

21.69 EUR bez DPH
28.07 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM SFP+ modul, 10GBASE-LRM, multimode, OM1-220m, 1310 nm, LC, duplex, Cisco comp.
 
OEM

SKOEMGBICMM10GLC-CIS3 

52.20 EUR bez DPH
66.00 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC Connector, TX:1310nm/RX:1550nm, Single-mode, 10km
 
TP-LINK

SKTLNTL-SM321B 

17.54 EUR bez DPH
21.79 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-SX, multimode do 550m, duplex LC, cisco comp. (GLC-SX-MM)
 
OEM

SKOEMGBICMM1000LC-CIS 

23.98 EUR bez DPH
24.80 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM SFP typu DEM-310GT DDMI,1.25G, 1310nm, SM, 20km, Duplex LC, D-Link compatibil
 
OEM

SKOEMGBICDEM-310GT 

18.70 EUR bez DPH
19.80 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Supermicro MicroBladeChassis Management Module
 
Supermicro

SRMBMCMMFIO 

466.78 EUR bez DPH
560.14 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM SFP+ modul, duplex, 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850 nm VCSEL, LC, DMI, Broadcom komp.
 
OEM

SKOEMGBICMM10GLC-INT3 

42.96 EUR bez DPH
51.16 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM SFP modul, 1GBASE-SX, 1,25Gbps, duplex, multimode, do 300/550m, 850nm (VCSEL), LC, DMI, netgear comp.
 
OEM

SKOEMGBICMM1GLC-NET01 

31.84 EUR bez DPH
43.49 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM SFP modul, 1000BASE-LX, 1,25Gbps, duplex, singlemode do 10km, 1310nm (FP), LC, netgear comp.
 
OEM

SKOEMGBICSM1GLC-NET02 

32.80 EUR bez DPH
44.33 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000BASE-T, 100m, UTP, Cat.5, RJ-45, HPE kompatibil
 
OEM

SKOEMGBICTX-HPE 

25.71 EUR bez DPH
28.27 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM SFP+ 10G, pasívny met. kábel pre lokál. propojenie aktívnych prvkov, 2m, Cisco komp.
 
OEM

SKOEMSFPPLUS-PASS-CIS-2M 

24.89 EUR bez DPH
28.36 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM SFP+ 10G, pasívny met. kábel pre lokál. propojenie aktívnych prvkov, 3m, Cisco komp.
 
OEM

SKOEMSFPPLUS-PASS-CIS-3M 

26.32 EUR bez DPH
29.74 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000BASE-T, 100m, RJ-45, cisco nexus kompatibil.
 
OEM

SKOEMGBICTXNEX 

35.27 EUR bez DPH
41.68 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM Mini-GBIC modul (SFP+), 10GBASE-T, 30m (CAT.6A alebo 7), RJ-45, Cisco NEXUS kompatibil.
 
OEM

SKOEM-SFP-PLUS-TXNEX 

87.33 EUR bez DPH
89.27 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Zyxel SFP-1000T SFP to Gigabit Module
 
Zyxel

SKZYSFP-1000T 

48.05 EUR bez DPH
49.96 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000BASE-T, 100m, RJ-45, Palo Alto kompatibil.
 
OEM

SKOEMGBICTX-PAL 

42.58 EUR bez DPH
55.22 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 10km, LC, duplex, cisco comp.
 
OEM

SKOEMGBICSM1000LC-CIS010 

22.02 EUR bez DPH
25.74 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM SFP+ WDM modul, 10GBASE-BX, multirate, pre simplexné single módové vlákno so zakončením LC, s dosahom do 10km, TX133
 
OEM

SKOEMGBICSM10G-BX-WDM-CIS 

59.40 EUR bez DPH
64.26 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM XFP modul, 10GBASE-SR, multimode OM3-300/OM2-85/OM1-33m, LC, cisco comp.
 
OEM

SKOEMXFPMM10GLC-CIS 

151.80 EUR bez DPH
277.20 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 91

produktov

5

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2019 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info