Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filter

 
 
17587
 
 
Vyber filter
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 90

produktov

5

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
 
Cisco

SKC-GLC-SX-MMD= 

306.00 EUR bez DPH
600.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
 
Cisco

SKC-GLC-LH-SMD= 

608.94 EUR bez DPH
1 194.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM, Cisco compat GE SFP, LC connector LX/LH transceiver, DOM
 
Cisco

SKCIO-GLC-LH-SMD-OEM 

48.03 EUR bez DPH
57.64 EUR s DPH

 

0.03 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Cisco 1000BASE-ZX SFP transceiver module, SMF, 1550nm, DOM
 
Cisco

SKC-GLC-ZX-SMD= 

2 444.97 EUR bez DPH
4 794.00 EUR s DPH

 

0.03 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
 
Cisco

SKC-GLC-SX-MMD 

306.00 EUR bez DPH
600.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HP X712 Bck(pwr)-Frt(prt) HW Fan Tray
 
Hewlett Packard Enterprise

HPJG553A 

289.18 EUR bez DPH
444.00 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Wall Mount Bracket for Linksys 900 Series Phones
 
Cisco

SKC- MB100 

16.27 EUR bez DPH
33.60 EUR s DPH

 

0.15 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Lenovo Brocade 6505 Redundant Power Supply
 
Lenovo

IM00MY807 

2 728.79 EUR bez DPH
3 218.40 EUR s DPH

 

0.35 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Cisco 1000BASE-EX SFP transceiver module, SMF, 1310nm, DOM
 
Cisco

SKC-GLC-EX-SMD= 

1 220.94 EUR bez DPH
2 394.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Rack Mount Kit for one switch (X1018 X1018P X1026 X1026P or X4012) into a 1 RU rack opening Customer Kit
 
Dell EMC Enterprise Portfolio

SKDE575-BBEE 

21.79 EUR bez DPH
25.48 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
PowerEdge VRTX 10Gb Switch Module Int 16 ports to Ext 6 ports (4x 10Gb SFP+ 2x 1Gb RJ45) Customer Install
 
Dell EMC Enterprise Portfolio

SKDEKIT329-BCGX 

1 342.07 EUR bez DPH
1 680.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-T - Kit
 
Dell EMC Enterprise Portfolio

SKDEKIT407-10439 

86.84 EUR bez DPH
110.22 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking Transceiver 40GE QSFP+ SR 850nm Wavelength 100-150m Reach on OM3/OM4 - Kit
 
Dell EMC Enterprise Portfolio

SKDEKIT407-10929 

533.99 EUR bez DPH
783.31 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm Wavelength 550m Reach - Kit
 
Dell EMC Enterprise Portfolio

SKDEKIT407-10933 

73.26 EUR bez DPH
96.03 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell NetworkingTransceiverSFP1000BASE-LX1310nm Wavelength10km Reach - Kit
 
Dell EMC Enterprise Portfolio

SKDEKIT407-10934 

146.52 EUR bez DPH
187.23 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking Tranceiver 10GbE SFP+ LRM Optic 1310nm Wavelength 220m reach on MMF - Kit
 
Dell EMC Enterprise Portfolio

SKDEKIT407-11196 

292.73 EUR bez DPH
359.87 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Qlogic Transceiver SFP+ 10Gb Short-Range - Kit
 
Dell EMC Enterprise Portfolio

SKDEKIT407-BBGM 

323.36 EUR bez DPH
386.70 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Dell Networking Transceiver 40GbE QSFP+ LR4 10km Reach on SMF - Customer Kit
 
Dell EMC Enterprise Portfolio

SKDEKIT407-BBGN 

2 557.82 EUR bez DPH
415 041.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Mellanox Transceiver QSFP 40Gb Short-Range for use in Mellanox CX3 40Gb NW Adpt OnlyCusKit
 
Dell EMC Enterprise Portfolio

SKDEKIT407-BBOI 

769.87 EUR bez DPH
914.10 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Mellanox Transceiver SFP+ 10Gb Short-Range for use in Mellanox CX3 10Gb NW Adpt OnlyCusKit
 
Dell EMC Enterprise Portfolio

SKDEKIT407-BBOJ 

236.21 EUR bez DPH
284.40 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 90

produktov

5

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info