Parametrický filter

 
 
14423
 
 
Vyber filter
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 272

produktov

14

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
patch kábel Cat5E, UTP, 1m, šedý
 
CNS Network

SKOEM-IGA0050 

0.65 EUR bez DPH
0.61 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
Optický duplex kabel 09/125, LC/LC, LSOH, (OS2), G657A, 3m
 
CNS Network

SKOEM-OPT-SM-09-LCLC-03M 

5.71 EUR bez DPH
7.09 EUR s DPH

 

0.04 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OPTIX patch kábel Cat5E, FTP, 3m, šedý
 
CNS Network

SKOEM-IGB0150 

1.48 EUR bez DPH
1.85 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
CNS Optický simplex Patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 5m
 
CNS Network

SKCNS-IMC7030 

3.58 EUR bez DPH
3.67 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OPTIX patch kábel Cat5E, FTP, 1m, šedý
 
CNS Network

SKOEM-IGB0050 

0.71 EUR bez DPH
0.88 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
patch kábel Cat6, UTP, LSOH, 5m, šedý, plochý
 
CNS Network

SKOEM-IGAA200-FL 

4.74 EUR bez DPH
5.93 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OPTIX FTP patch cord cat5E 2m žltý
 
CNS Network

SKOEM_1625 

0.95 EUR bez DPH
1.19 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
patch kábel Cat5E, UTP, 2m, šedý
 
CNS Network

SKOEM-IGA0100 

0.78 EUR bez DPH
0.79 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
patch kábel Cat6, UTP, LSOH, 7m, šedý, plochý
 
CNS Network

SKOEM-IGAA250-FL 

5.70 EUR bez DPH
6.07 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
CNS Optický simplex Patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 10m
 
CNS Network

SKCNS-IMC7040 

3.71 EUR bez DPH
4.45 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
patch kábel Cat6A, UTP, LSOH, 3m, biely, SLIM
 
CNS Network

SKOEM-IGBA190-SL 

2.13 EUR bez DPH
2.66 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
patch kábel Cat5E, UTP, 1m, žltý
 
CNS Network

SKOEM-IGA0065 

0.52 EUR bez DPH
0.65 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
patch kábel Cat6, SFTP, LSOH, 1m, oranž.
 
CNS Network

SKOEM-IGBC075 

1.45 EUR bez DPH
1.82 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
patch kábel Cat5E, FTP, 5m, šedý
 
CNS Network

SKOEM-IGB0200 

1.73 EUR bez DPH
2.57 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
CNS Optický simplex Patch kábel 9/125, SC(APC)/SC(APC), OS2, pre Orange a Magio, 15m
 
CNS Network

SKCNS-IMC7045 

4.21 EUR bez DPH
5.27 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
CNS Patch kábel Cat6A, SFTP, LSOH, 5m, šedý
 
CNS Network

SKCNS-IGCC085 

5.70 EUR bez DPH
4.84 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OPTIX patch kábel Cat5E, FTP, 2m, šedý
 
CNS Network

SKOEM-IGB0100 

1.18 EUR bez DPH
1.48 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
patch kábel Cat6A, STP, LSOH, 1m, čierny
 
CNS Network

SKOEM-IGBD080 

4.87 EUR bez DPH
6.08 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OPTIX FTP patch cord cat5E 2m čierny
 
CNS Network

SKOEM_1621 

1.09 EUR bez DPH
1.36 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Optický duplex kabel 09/125, LC/LC, LSOH, (OS2), G657A, 1m
 
CNS Network

SKOEM-OPT-SM-09-LCLC-01M 

6.54 EUR bez DPH
6.01 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 272

produktov

14

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info