TP-LINK MC110CS 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps Single-mode SC Fiber Converter, Full-duplex, Up to 20km

 
 
 
 
 
 
 
  • TP-LINK MC110CS 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps Single-mode SC Fiber Converter, Full-duplex, Up to 20km
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Záruka:
60 Mes.
Kód:
SKTLNMC110CS
Part No.:
MC110CS
EAN:
6935364030407
Výrobca:

TP-LINK

RP:
0.10; DPH: 20% (Tonery a cartidge s el.súčiastkami, aktívne sieťov) 
Bez DPH
31.89 EUR
S DPH
38.27 EUR
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
  •  
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 

Popis produktu:

Média konvertor sítě Fast Ethernet
MC110CS
Vyhovuje standardům 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX.
Funkce Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizují ztrátu způsobenou přerušením spojení.
Umožňuje konfiguraci přepínače poloduplexního/plně duplexního režimu přenosu pro port FX.
Prodlužuje dosah optického vedení na 20–60 km.

MEDIA CONVERTER & MODULE
Standards and Protocols IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Basic Function Half/Full-Duplex transfer mode for FX port
Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
Half Duplex Flow Control (Backpressure)
Extends fiber distance up to 20km
Link Fault Passthrough and Far End Fault minimize the loss caused by link failure timely
Ports 1 100M SC/UPC port
1 100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
Wave Length 1310nm
Network Media 10BASE-T UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
Network Media 100BASE-T UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m)
Network Media 100BASE-FX Single-mode Fiber
LED Indicators PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
Dimensions (W*D*H) 3.7*2.9*1.1 in. (94.5*73.0*27.0 mm)
Power Supply External power supply
Max Power Consumption 1.52W
Safety & Emission FCC, CE, RoHS
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing


Stránky o produkte:

https://www.tp-link.com/cz/business-networking/accessory/mc110cs/


Technické špecifikácie sa môžu meniť bez predošlého upozornenia. Obsah aktuálneho balenia sa môže líšiť v závislosti od dátumu predaja. Obrázky majú len informatívny charakter.

 
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
 

Základné parametre
Rýchlosť zbernice:  100 
Port:  FX 
 
 
 
 
 
 
 

Zaradenie produktu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pobočka Bratislava

Tuhovská 33

831 06 Bratislava

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 2 321 65 111

maps
Pobočka ASBIS Košice

Moldavská cesta 8/B

040 11 Košice

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 55 321 65 11

maps
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť mobilnú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info