Garmin LILY, Sport, Rose Gold/Light Sand, Silicone

 
 
 
 
 
 
 
  • Garmin LILY, Sport, Rose Gold/Light Sand, Silicone
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Záruka:
24 Mes.
Kód:
SKGA010-02384-11
Part No.:
010-02384-11
EAN:
753759266431
Výrobca:

Garmin

RP:
0.14; DPH: 20%
Bez DPH
183.36 EUR
S DPH
220.03 EUR
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
  •  
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 

Popis produktu:

MALÉ, ŠTÝLOVÉ a SMART. Prvé svojho druhu od spolocnosti Garmin s neuveritelne malým púzdrom hodín len 34 mm a so vzorovaným ciferníkom. Stací len otocit zápästím alebo tuknút a zobrazí sa jasný dotykový displej.

KLASICKÝ alebo ŠPORTOVÝ ŠTÝL. Na výber máte z viacerých farebných dizajnov s remienkami z pravej talianskej kože alebo so silikónovými remienkami, aby ste vždy mali ten správny doplnok pre váš aktuálny look.

Lily

Hydratácia Sledovanie príjmu tekutín je velmi dôležité. vívomove vás upozorní, že je cas, doplnit tekutiny a zaznamenáva celkový objem prijatých tekutín pocas dna.
Menstrual cycle tracking Lepšie pochopíte svoje telo vdaka aplikácii Menštruacný cyklus. Sledujte detaily svojho cyklu, zaznamenávajte fyzické a emocné symptómy a osobné poznámky k pravidelnosti cyklu a prechodu do menopauzy. Získate rady k trénovaniu a stravovaniu v každej fáze aktuálneho cyklu.
PULSE OX Integrovaný optický snímac PULSE OX zabezpecuje presné, spolahlivé a pohodlné meranie saturácie krvného hemoglobínu kyslíkom. Kontrola úrovne kyslíka v krvi pri používaní hodiniek vám pomôže sledovat reakcie tela na zvýšenú fyzickú aktivitu napríklad vo vysokých nadmorských výškach. Merania závisia od mnohých faktorov vrátane celkového zdravia a kondície.
Accident detection Dostupnú službu "asistenta" po pripojení kompatibilného smartfónu je možné nastavit a aktivovat prostredníctvom mobilnej aplikácie Connect Garmin. Následne budete schopný jednoducho a okamžite zdielat informácie o vašej aktuálnej polohe v prípade potreby na vopred zadefinované (núdzové) mobilné císlo.
Body Battery Funkcia Body Battery™ monitoruje zásoby energie vášho tela. Monitor energie využíva údaje o strese, variabilitu srdcevej frekvecie (HRV), údaje o spánku a aktivitách na odhad zásob energie tela kedykolvek. Môžete si tak naplánovat den a optimalizovat casy pre aktivitu a odpocinok. Vyššie císlo znamená, že ste pripravení byt aktívni, zatial co nižšie císlo naznacuje, že by ste potrebovali relaxovat a trochu si odpocinút pred tréningom. Body Battery™ vám pomáha tiež sledovat vzory v priebehu niekolkých týždnov, takže pochopíte, ako posledné dni ovplyvnujú to, ako sa cítite dnes.
Vivofit - Batéria Lily sú vybavené nabíjatelnou lithium-ionovou batériou s výdržou až do 5 dní v režime smart hodín, až 1 týžden v režime klasických hodín. Stací ho jednoducho nabit cez USB nabíjací/dátový klip, cez ktorý si tiež po pripojení k PC jednoducho prenesiete údaje o svojom pokroku do aplikácie Garmin Connect.
Vivofit - Spánok Lily monitorujú kvalitu odpocinku. Následne si štatistiku môžete pozriet v profile na Garmin Connect™ alebo priamo na svojom smrartfóne prostredníctvom bezplatnej aplikácie Garmin Connect™ Mobile.
Vivofit - Kalórie Po synchronizovaní údajov do aplikácie priamo na svojom smrartfóneGarmin Connect™ Mobile sa zobrazí údaj o spálených kalóriach pocas dna. Sledujte svoj postup k dosiahnutiu vytúženej cielovej váhy prostredníctvom detailných záznamov kalórií, ktoré ste spálili pocas celého dna, pocas fitness aktivít vrátane hodnoty bazálneho metabolizmu. Využite svoje bezplatné konto a aplikáciu MyFitnessPal na sledovanie stravy pocas dna a zobrazte si údaje v aplikácii Garmin Connect. Vdaka prepojeným kontám, si môžete jednoducho porovnat príjem kalórii s poctom kalórii spálených pri používaní zariadenia Garmin.
vívosmart HR - pulzomer Úplne nový typ pulzomera - Garmin Elevate pulzomer na zápästí - vám poskytne informácie o vašom priemernom pokojovom pulze v úderoch za minútu, ako aj aktuálny pulz. Vdaka informácii o pulze sú údaje o spálených kalóriách omnoho presnejšie. Táto technológia využíva zelené svetlo doplnené o fotodiódy - citlivé na úbytok rozptýleného svetla, ktoré preniká do pokožky. Prietok krvi (pulz) je sprevádzaný absorbovaním zeleného svetla a tento úbytok zaznamenávajú fotodiódy. Výsledkom je relatívne presné meranie pulzu, ktoré má svoje limity a na rozdiel od bežného pulzomera (hrudný pás) nedokáže zaznamenávat variabilitu srdcovej frekvencie. Nedokáže teda poskytovat potrebné údaje na úrovni vyšších modelov bežeckých hodiniek, ktoré využívajú snímanie prostredníctvom hrudného pásu - metrika behu. Intenzita svetla sa automaticky prispôsobuje tmavej pokožke, ale napríklad tetovanie v mieste snímania môže byt problém. Odporúcania a tipy pre správnu funkcnost a používanie hodiniek a optického snímaca nájdete v znalostnej databáze na odkaze > > >.
Vivofit - Ciel Podla úrovne aktivity Lily priradia osobné a dosiahnutelné ciele každé ráno. Hned, ako dosiahnete tieto ciele, automaticky vás posúva k dosiahnutiu nového ciela na další den.
Vivofit - Cas Hodinky sú navrhnuté tak, aby ste ich mohli nosit 24 hodín denne 7 dní v týždni. Na zápästí máte tak prehlad o svojich cieloch a postup pri ich postupnom dosahovaní, ako aj o case.
Vivofit - Vodotesnot Hodinky sú vodotesné (5ATM), takže sa s nimi môžete bez obáv sprchovat, plávat. Dlhší pobyt vo vode sa neodporúca pre modely s koženým remienkom.
vívosmart HR - intenzívna aktivita Monitorujte svoj pokrok v dosahovaní cielov aeróbnej aktivity, ktoré sú stanovené na základe odporúcaní svetových zdravotníckych organizácií ako American Heart Association, U.S. Centers for Disease Control and Prevention a World Health Organization. Pulzomer identifikuje podla zvýšeného tepu, že vykonávate fyzicky nárocnejšiu aktivitu a zaznamená cas jej trvania.
Vivofit - Pohybový indikátor Budte aktívni! K pohybu vás motivuje výzva na pohyb spolu so zavibrovaním po hodine bez pohybu. Každých 15 minút necinnosti sa rozsvieti další diel. Stací sa pár minút poprechádzat a výzva sa stratí.
vívosmart HR - aktívne kalórie Pulzomer na zápästí poskytne informácie pre presné urcenie spálených kalórií pocas aktivity a v aplikácii sa zobrazí pocet aktívnych kalórií bez bazálneho metabolizmu tela.
Vivofit - Bezdrôdová synch Komplexné informácie o vašom postupe, dosiahnutých cieloch získate po bezdrôtovej synchronizácii s vaším profilom na Garmin Connect prostredníctvom Bluetooth Smart technológie.
Vívofit - Kroky Zaznemanáva každý váš krok. Priamo na ciferníku hodín vidíte, na kolko percent ste už splnili svoj denný ciel.
vívosmart - dotykový displej Nenápadný LCD dotykový displej sa prebudí, ked vám príde oznámenie o prichádzajúcom hovore, sms, e-maily, alebo ked je cas sa hýbat. Stací tuknút na displej hodiniek a jednoducho dotykom presúvate zobrazované stránky s údajmi.
vívosmart - vibracné upozornenia Lily vás diskrétne upozornia zavibrovaním, že je cas sa hýbat. Po spárovaní s kompatibilným smartfónom sa na displeji hodiniek zobrazí notifikácia a jemné zavibrovanie vás upozorní na prichádzajúci hovor, sms a dalšie upozornenia z kalendára, sociálnych sietí ci iných mobilných aplikácií. Aj pocas fitness aktivít vás usmernia vibracné upozornenia.
vívosmart - smart oznámenia Okrem sledovania vašej cesty k zdravému životnému štýlu vás po pripojení ku kompatibilnému smartfónu diskrétne upozorní na prichádzajúce hovoty, textové správy, maily a iné upozornenia. Prichádzajúci hovor môžete odmietnut a obratom odoslat správu priamo z hodín (len Android).
vívosmart - auto sync Automaticky sa zosynchronizuje (prenesie údaje do vášho profilu v aplikácii Garmin Connect) prostredníctvom kompatibilného smartfónu.
vívosmart - ovládanie hudby Pocúvajte hudbu zo svojho smartfónu a ovládajte prehrávanie cez vívomove.
vívo - move iq Move IQ automaticky rozlíši aktivity ako chôdza, beh, cyklistika, plávanie a eliptický trenažér bez toho, aby ste museli zapnút casovat aktivity. Automaticky rozozná zmenu vášho pohybu, takže môžete z chôdze prejst do behu a automaticky sa zaznamená aktivita, ktorej detailné informácie sa zobrazia v profile na Garmin Connect alebo v mobilnej aplikácii Garmin Connect Mobile app.
vívo - vo2 max Funkcia odhadu VO2 max na základe údajov o srdcovom tepe z Elevate pulzomera na zápästí vám poskytne presnejší obraz o úrovni vašej kondície. Na základe týchto údajov tiež odhadne váš kondicný vek, ktorý môžete znižovat tvrdým tréningom a cvicením.
vívo - opakovania Automatické pocítanie opakovaní pre silový tréning sleduje nielen pocet opakovaní, ale aj série a cas oddychu medzi sériami. Následne si svoj tréning môžete pozriet vo vašom konte na Garmin Connect.
vívo - námaha Lily monitorujú úroven stresu/námahy pocas celého dna a zobrazí casové úseky zvýšenej námahy/stresu alebo zotavenia v klude (oddych).
zrieknutie sa zodpovednosti Zrieknutie sa zodpovednosti v prípade sledovania aktivity
Zariadenia na sledovanie aktivity od spolocnosti Garmin sú nástroje urcené na poskytovanie informácií na zachovanie aktívneho a zdravého životného štýlu. Zariadenia na sledovanie aktivity od spolocnosti Garmin fungujú pomocou snímacov, ktoré sledujú váš pohyb. Údaje a informácie poskytované týmito zariadeniami sú urcené na presné sledovanie vašej aktivity, nemusia však byt presné na 100% vrátane údajov o krokoch, spánku, vzdialenosti a kalóriách. Zariadenia na sledovanie aktivity od spolocnosti Garmin nie sú medicínske prístroje a údaje nimi poskytované nie sú urcené na medicínske úcely ani diagnostiku, ošetrenie, liecbu alebo prevenciu akýchkolvek zdravotných problémov. Spolocnost Garmin odporúca poradit sa so svojím lekárom pred tým, ako sa zacnete venovat nejakej športovej cinnosti.
zrieknutie sa zodpovednosti Presnost merania optického pulzomera na zápästí (Elevate)


Stránky o produkte:

https://www.garmin.sk/lily-sport-rose-gold-light-sand-silicone_d7647.html


Technické špecifikácie sa môžu meniť bez predošlého upozornenia. Obsah aktuálneho balenia sa môže líšiť v závislosti od dátumu predaja. Obrázky majú len informatívny charakter.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pobočka Bratislava

Tuhovská 33

831 06 Bratislava

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Recepcia: + 421 2 321 65 111

Obchodné oddelenie: + 421 2 321 65 777

maps
Pobočka ASBIS Košice

Moldavská cesta 8/B

040 11 Košice

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Recepcia: + 421 55 321 65 11

maps
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť mobilnú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2022 CyberSoft s.r.o.