Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 1000

produktov

50

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ColorWay Kábel 3in1 (Lightning+MicroUSB+Type-C) Magnetic 2.4A 1m
 
ColorWay

SKCW-CBUU020-BK 

8.00 EUR bez DPH
9.60 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Cisco Aironet 1815T Series
 
Cisco

SKC-AIR-AP1815T-E-K9 

356.08 EUR bez DPH
881.65 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ASUS AX5400 Dual-band Mesh WiFi 6 System
 
ASUS

SKASUS-ZENWIFI-XD6_1PK 

224.78 EUR bez DPH
254.40 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
TRITON optická vaňa 19", 1U 24x SC simplex výsuvná s 1x kazetou OPTRONICS
 
KELine

SKNET_RAB-FO-X47-SL 

34.80 EUR bez DPH
54.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
PLATINUM TOOLS REPLACEMENT MASTER REMOTE
 
T3 Innovation

SKTESACC_T130MRC 

30.10 EUR bez DPH
211.60 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL SFP SC Bidirectional, 20km, (TX1310/RX1550), (10 PCS)
 
Zyxel

SKZYSFP-BX1310-E-SC 

1 056.91 EUR bez DPH
1 148.76 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL SFP LC Bidirectional, 20km, (TX1310/RX1550), (10 PCS)
 
Zyxel

SKZYSFP-BX1310-E-LC 

896.26 EUR bez DPH
974.12 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL SFP SC Bidirectional, 20km, (TX1550/RX1310), (10 PCS)
 
Zyxel

SKZYSFP-BX1550-E-SC 

1 288.56 EUR bez DPH
1 400.56 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL SFP LC Bidirectional, 20km, (TX1550/RX1310), (10 PCS)
 
Zyxel

SKZYSFP-BX1550-E-LC 

1 030.76 EUR bez DPH
1 120.33 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL SFP10G-LR, SFP Plus Transceiver (10km), (10 PCS)
 
Zyxel

SKZYSFP10G-LR-E 

2 599.97 EUR bez DPH
2 826.06 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL 1000BaseLX SFP Module, Long Range 10km, (10 PCS)
 
Zyxel

SKZYSFP10G-SR-E 

1 299.77 EUR bez DPH
1 412.74 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL 1000BaseLX SFP Module, Long Range 10km, (10 PCS)
 
Zyxel

SKZYSFP-LX-10-E 

806.54 EUR bez DPH
876.60 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL Zyxel 1000BaseSX SFP Module, Short Range 550m, (10 PCS)
 
Zyxel

SKZYSFP-SX-E 

582.37 EUR bez DPH
632.92 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL SecuExtender; IPSec VPN Client Subscription Service for Windows/macOS, 50-user; 3YR
 
Zyxel

SKZYSECUEXTENDER-ZZ3Y50F 

3 163.66 EUR bez DPH
3 438.90 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL SecuExtender; IPSec VPN Client Subscription Service for Windows/macOS, 50-user; 1YR
 
Zyxel

SKZYSECUEXTENDER-ZZ1Y50F 

1 139.45 EUR bez DPH
1 238.58 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL SecuExtender; IPSec VPN Client Subscription Service for Windows/macOS, 10-user; 3YR
 
Zyxel

SKZYSECUEXTENDER-ZZ3Y10F 

635.77 EUR bez DPH
691.08 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL SecuExtender; IPSec VPN Client Subscription Service for Windows/macOS, 10-user; 1YR
 
Zyxel

SKZYSECUEXTENDER-ZZ1Y10F 

227.13 EUR bez DPH
246.89 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL SecuExtender; IPSec VPN Client Subscription Service for Windows/macOS, 5-user; 3YR
 
Zyxel

SKZYSECUEXTENDER-ZZ3Y05F 

312.66 EUR bez DPH
339.86 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL SecuExtender; IPSec VPN Client Subscription Service for Windows/macOS, 1-user; 3YR
 
Zyxel

SKZYSECUEXTENDER-ZZ1Y05F 

113.09 EUR bez DPH
122.93 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
ZyXEL SecuExtender; IPSec VPN Client Subscription Service for Windows/macOS, 1-user; 3YR
 
Zyxel

SKZYSECUEXTENDER-ZZ3Y01F 

63.67 EUR bez DPH
69.21 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 1000

produktov

50

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Načítať ďalšie
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info