Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 1000

produktov

50

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
QNAP™ TS-877XU-RP-2600-8G 8x3.5" HDD AMD Ryzen™ 5 2600 6-core 3.4 GHz 8GB DDR4 2 x 10GbE SFP+
 
QNAP

TS-877XU-RP-2600-8G 

3 297.65 EUR bez DPH
3 957.18 EUR s DPH

 

0.49 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM patch kábel Cat6A, SFTP, LS0H, 0,5m, šedý
 
CNS Network

SKOEM-IGBD005 

1.89 EUR bez DPH
2.83 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
MIKROTIK RouterBOARD Audience LTE6 kit + L4 (CPU 716 MHz, 4-core, 256MB RAM, 2xGLAN, 2G-3G-4G/LTE modem, AC WiFi Gen.5)
 
Mikrotik

SKMIKRO-RBD25GR-5HPacQD2HPnD&R 

221.20 EUR bez DPH
241.52 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
MIKROTIK - DINrail PRO kit for LtAP mini
 
Mikrotik

SKMIKRO-DRP-LTM 

5.67 EUR bez DPH
6.75 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
MIKROTIK QSFP+ modul 40G MM 850nm, MTP/MPO DDM 0C +70C
 
Mikrotik

SKMIKRO-Q+85MP01D 

45.08 EUR bez DPH
53.70 EUR s DPH

 

0.02 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Dell Networking, Transceiver, SFP+, 10GbE, LR, 1310nm Wavelength, 10km Reach - Kit
 
Dell EMC Enterprise Portfolio

SKDEBRSFP-407-BBOP 

348.30 EUR bez DPH
417.96 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM opt. duplex kabel 50/125 OM3, LC/SC, 5m
 
CNS Network

SKOEM-DLCSC-501255M-OM3 

11.45 EUR bez DPH
17.17 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Zyxel SFP-1000T SFP to Gigabit Module
 
Zyxel

SKZYSFP-1000T 

72.86 EUR bez DPH
79.12 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Catalyst 9200L 48-port data, 4 x 10G ,Network Essentials
 
Cisco

SKC-CNFG-C9200L-48T-4X-E 

2 647.41 EUR bez DPH
5 706.00 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Catalyst 9200L 24-port data, 4 x 10G ,Network Essentials
 
Cisco

SKC-CNFG-C9200L-24T-4X-E 

1 879.10 EUR bez DPH
4 050.00 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Ubiquiti UniFi Video Camera G3 DOME 3-pack
 
Ubiquiti

SKUBI-UVC-G3-DOME-3 

409.27 EUR bez DPH
575.08 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Canyon CNS-CFI8B, 1m kábel Lightning/USB, nabíjací (nie prenos dát), 5V/2A, 3.2mm, s magnetickým okrúhlym úchytom kon
 
Canyon

IP1CNSCFI8B 

10.19 EUR bez DPH
11.99 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Zyxel GS1350-12HP, 12 Port managed CCTV PoE switch, long range, 130W
 
Zyxel

SKZYGS1350-12HP 

216.88 EUR bez DPH
235.64 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Zyxel GS1350-18HP, 18 Port managed CCTV PoE switch, long range, 250W
 
Zyxel

SKZYGS1350-18HP 

302.01 EUR bez DPH
328.17 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Zyxel GS1350-26HP, 26 Port managed CCTV PoE switch, long range, 375W
 
Zyxel

SKZYGS1350-26HP 

382.18 EUR bez DPH
415.32 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti Unifi FlexHD 802.11ac, Wave 2, 4x4 AP (300/1733Mbps) indoor a outdoor
 
Ubiquiti

SKUBI-UAP-FLEXHD 

156.06 EUR bez DPH
178.17 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
MIKROTIK Cloud Router Switch 309-1G-8S+IN + L5, (800MHz; 512MB RAM; 1x GLAN; 8x SFP+) desktop
 
Mikrotik

SKMIKRO-CRS309-1G-8S+IN 

218.04 EUR bez DPH
259.70 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM GE SFP, 1000Base-T, Cisco comp.
 
Cisco

SKCIO-GLC-TE-OEM 

42.03 EUR bez DPH
50.44 EUR s DPH

 

0.03 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Synology™ FlashStation FS3400 24xSAS HDD SSD NAS /SAS/, Citrix,vmware,Microsoft Hyper-V
 
Synology

SYFS3400 

6 452.71 EUR bez DPH
9 000.00 EUR s DPH

 

0.49 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM opt. duplex kabel 50/125 OM3, LC/LC, 1m
 
CNS Network

SKOEM-DLCLC-501251M-OM3 

7.49 EUR bez DPH
11.23 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 1000

produktov

50

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Načítať ďalšie
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info