Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 81

produktov

5

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
MIKROTIK SFP modul RJ45 10/100/1000M copper module
 
Mikrotik

SKMIKRO-SRJ01 

24.81 EUR bez DPH
26.64 EUR s DPH

 

0.02 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MIKROTIK RouterBOARD hAP AC lite tower + L4 (650MHz, 64MB RAM, 5xLAN switch, 1x 2,4+5GHz, plastic case, zdroj)
 
Mikrotik

SKMIKRO-RB952UI-5AC2ND-TC 

47.73 EUR bez DPH
49.66 EUR s DPH

 

0.03 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MIKROTIK ACGPSA - GPS anténa s SMA (male) konektorom (5m)
 
Mikrotik

SKSKMIKRO-ACGPSA 

11.25 EUR bez DPH
11.58 EUR s DPH

 

0.03 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MIKROTIK Level 5 / Cloud Hosted Router P10 Licencia
 
Mikrotik

SKMIKRO-L5LIC 

61.44 EUR bez DPH
73.73 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MIKROTIK SFP modul SM WDM sada 2ks (20km)
 
Mikrotik

SKMIKRO-S3553LC20D 

58.17 EUR bez DPH
58.68 EUR s DPH

 

0.03 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MIKROTIK Level 6 / Cloud Hosted Router P-Unlimited licencia
 
Mikrotik

SKMIKRO-L6LIC 

170.20 EUR bez DPH
204.24 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
MIKROTIK - PoE konvertor 48V na 24V
 
Mikrotik

SKMIKRO-POE-CON 

23.37 EUR bez DPH
23.88 EUR s DPH

 

0.03 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MIKROTIK RouterBOARD rady CCR model EM - predĺžená záruka z 2 rokov na 3 roky
 
Mikrotik

SKMIKRO-ZARUKA03 

59.88 EUR bez DPH
90.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MIKROTIK - Wall Mount Kit pre RB/2011
 
Mikrotik

SKMIKRO-WML-2011L 

6.85 EUR bez DPH
7.25 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MIKROTIK SFP modul MM 850nm (550m)
 
Mikrotik

SKMIKRO-S85DLC05D 

14.19 EUR bez DPH
15.28 EUR s DPH

 

0.02 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MIKROTIK SFP modul SM 1310nm (20km)
 
Mikrotik

SKMIKRO-S31DLC20D 

19.63 EUR bez DPH
20.35 EUR s DPH

 

0.03 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Výpredaj 

   
MIKROTIK SFP+ modul 10G MM 850nm (300m)
 
Mikrotik

SKMIKRO-S+85DLC03D 

45.57 EUR bez DPH
55.06 EUR s DPH

 

0.03 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MIKROTIK - Flex-guide (RPSMA to RPSMA cable 500mm)
 
Mikrotik

SKMIKRO-ACRPSMA 

6.94 EUR bez DPH
7.37 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
MIKROTIK RouterBOARD R11e-5HnD
 
Mikrotik

SKMIKRO-R11E-5HND 

32.80 EUR bez DPH
34.38 EUR s DPH

 

0.03 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MIKROTIK RouterBOARD mANT30 (anténa 30dbi, 4.7-5.875 GHz; 2x RP-SMA Female)
 
Mikrotik

SKMIKRO-MTAD-5G-30D3 

92.23 EUR bez DPH
98.44 EUR s DPH

 

0.03 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MIKROTIK SFP/SFP+ direct attach cable, 1m
 
Mikrotik

SKMIKRO-SDA0001 

24.97 EUR bez DPH
26.12 EUR s DPH

 

0.02 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MIKROTIK SFP/SFP+ direct attach cable, 3m
 
Mikrotik

SKMIKRO-SDA0003 

31.46 EUR bez DPH
33.88 EUR s DPH

 

0.02 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MIKROTIK - pasivne PoE pre RouterBOARD
 
Mikrotik

SKMIKRO-ZDROJLOWP 

2.65 EUR bez DPH
2.77 EUR s DPH

 

0.03 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MIKROTIK Omni anténa 2,4-5,8GHz s kabelem a U.FL konekt.
 
Mikrotik

SKMIKRO-AC/SWI 

10.99 EUR bez DPH
13.19 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MIKROTIK - krabica pre RouterBOARD RB433/433AH/433UAH
 
Mikrotik

SKMIKRO-CASE433UAH 

19.00 EUR bez DPH
20.09 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 81

produktov

5

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info