Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 396

produktov

20

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
optická spojka ST/ST, simplex, multimode, OM1
 
CNS Network

SKOEM-IMC8130 

0.59 EUR bez DPH
0.74 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
Optický duplex Patch kábel 50/125, SC/SC, 2m
 
CNS Network

SKOEM-IMC0105 

7.10 EUR bez DPH
8.88 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Optický duplex kabel 09/125, LC/LC, 3m
 
CNS Network

SKOEM-DLCLC-0903M 

9.55 EUR bez DPH
11.94 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
Optický duplex kabel 09/125, LC/LC, 5m
 
CNS Network

SKOEM-DLCLC-0905M 

10.39 EUR bez DPH
12.99 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Optický duplex kabel 50/125 OM3, LC/LC, 1m
 
CNS Network

SKOEM-DLCLC-501251M-OM3 

7.49 EUR bez DPH
11.23 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OPTIX prepojovacia kocka Cat5e UTP - 2x 110
 
CNS Network

SKOEM-IDH1215 

1.60 EUR bez DPH
2.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
CNS Zásuvka Keystone 2 port, neosadená na om. biela
 
CNS Network

SKCNSZASKEY-K2N 

0.82 EUR bez DPH
1.03 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
CNS optická spojka SC/SC, duplex
 
CNS Network

SKCNS-IMC8113 

0.85 EUR bez DPH
1.02 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
CNS konektor RJ10-4p4c plochý kábel, lanko, (100ks)
 
CNS Network

SKCNS-IDA0010 

2.89 EUR bez DPH
3.62 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
CNS kliešte BASIC pre konektory RJ45 - 8p8c
 
CNS Network

SKCNS-IHC1023 

9.46 EUR bez DPH
11.83 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
CNS Optický duplex Patch kábel 50/125, SC/SC, OM2 10m
 
CNS Network

SKCNS-IMC0120 

6.51 EUR bez DPH
8.14 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Optický duplex kabel, MM, 50/125, LC/SC, LSOH, (OM3), 15m
 
CNS Network

SKOEM-OPT-MM-50-LCSC-15M 

16.37 EUR bez DPH
20.41 EUR s DPH

 

0.04 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Optický duplex kabel MM 50/125, SC/SC, LSOH, (OM3), 5m
 
CNS Network

SKOEM-OPT-MM-50-SCSC-05M 

7.40 EUR bez DPH
9.20 EUR s DPH

 

0.04 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
kryt na mod.konektor RJ45 s ochranou poistky - cierna, (100ks)
 
CNS Network

SKOEM-IDC0105 

5.09 EUR bez DPH
6.36 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OPTIX FTP patch cord cat5E 1m žltý
 
CNS Network

SKOEM_1615 

0.90 EUR bez DPH
1.06 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Tienený konektor STP RJ45-8p8c,50µ" Au, lanko, Cat5, (100ks)
 
CNS Network

SKOEM-IDB0005 

18.84 EUR bez DPH
22.60 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
CNS patch kábel Cat6, S-STP - 1m , šedý
 
CNS Network

SKCNS-IGBB030 

1.82 EUR bez DPH
2.88 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
CNS Optický duplex Patch kábel 50/125, SC/SC, OM2 1m
 
CNS Network

SKCNS-IMC0103 

5.80 EUR bez DPH
7.25 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
CNS patch kábel Cat6, UTP, 5m, šedý
 
CNS Network

SKCNS-IGAA085 

2.39 EUR bez DPH
3.59 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
CNS Zásuvka Basic UTP 1 port, Cat5E na om. biela
 
CNS Network

SKCNSZASU5E-B1N 

0.98 EUR bez DPH
1.22 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 396

produktov

20

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Načítať ďalšie
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info