Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 40

produktov

2

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Zásuvka KOMPAKT, Cat 5E, 2xRJ45/s, povrchová
 
OEM

SKOEMZASS5E-P2N 

9.00 EUR bez DPH
10.80 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM patch panel 24port Cat6A, STP, blok 110, vyväz. lišta, 1U čierny
 
OEM

SKOEMPP6AS-24P-OPT 

36.91 EUR bez DPH
42.44 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM patch panel 24port Cat5E, FTP, blok 110, vyväz. lišta, 1U čierny
 
OEM

SKOEMPP5S-24P 

40.97 EUR bez DPH
47.11 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-SX, multimode do 550m, LC, HP comp.(J4858C)
 
OEM

SKOEMGBICMM1000LC-HP 

19.18 EUR bez DPH
24.80 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 20km, LC, duplex, cisco comp. (GLC-LH-SM)
 
OEM

SKOEMGBICSM1000LC-CIS 

9.47 EUR bez DPH
10.78 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM patch panel 24port Cat5E, UTP, blok 110, 1U, čierny
 
OEM

SKOEMPP5U-24P-PROJ 

16.79 EUR bez DPH
19.31 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 10km, LC, duplex, cisco comp.
 
OEM

SKOEMGBICSM1000LC-CIS010 

9.55 EUR bez DPH
10.86 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km, 1310nm, LC, dupl., INTEL comp. (E10GSFPLR)
 
OEM

SKOEMGBICSM10G-LR10-LC-INT 

27.89 EUR bez DPH
31.96 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM SFP+ 10G, DAC pasívny met. kábel pre lokál. propojenie aktívnych prvkov, 1m, Cisco komp.
 
OEM

SKOEMSFPPLUS-PASS-CIS-1M 

16.49 EUR bez DPH
18.85 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
RF spojka F úhlová (male/female)
 
OEM

SK-EIX9117 

0.42 EUR bez DPH
0.60 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000BASE-T, 100m, UTP, Cat.5, RJ-45, HPE kompatibil
 
OEM

SKOEMGBICTX-HPE 

21.54 EUR bez DPH
24.66 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM kabel telefónny 4 žilový, plochý, 28AWG, cierny, 100m cievka
 
OEM

SKOEMTEL100BLACK 

7.59 EUR bez DPH
8.73 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul SFP 1000BASE-T, 100m, RJ-45, cisco kompatibil. (GLC-T)
 
OEM

SKOEMGBICTX 

32.50 EUR bez DPH
54.00 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM SFP+ modul, 10GBASE-SR/SW, multimode do 300m OM3, LC, duplex, cisco comp. (SFP-10G-SR)
 
OEM

SKOEMGBICMM10GLC-CIS 

43.30 EUR bez DPH
38.94 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM optický patch panel 24x LC-LC, 19 inch., 1U, výsuvný, neosadený, čierny
 
OEM

SKOEM-OPP1U-24P-LC 

34.08 EUR bez DPH
48.26 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
19' Datový rozvaděč 2U 540x350x120mm (na omítku) RAL7035
 
OEM

SKOPT_9390 

45.60 EUR bez DPH
50.40 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
19' Datový rozvádzač 3U 540x400x180mm (na omietku) RAL703
 
OEM

SKOPT_9391 

62.40 EUR bez DPH
69.12 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Kazeta pre uchytenie optického zvaru 12pozicii
 
OEM

SKOEM-OPP-12Vana 

4.20 EUR bez DPH
6.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
SFP+ WDM transceiver 10GBASE-BX, SM 10km, 1270nm TX/ 1330mm RX BIDI, LC simplex, HP Virtual connect komp., DMI diagnosti
 
OEM

SKOEM_SPB-2810WBLD 

54.10 EUR bez DPH
72.00 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 20km, LC, HP comp.(JD119B)
 
OEM

SKOEMGBICSM1000LC-HP2 

9.55 EUR bez DPH
13.38 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 40

produktov

2

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info