Dell Networking, Transceiver, SFP+, 10GbE, LR, 1310nm Wavelength, 10km Reach - Kit

 
 
 
 
 
 
 
  • Dell Networking, Transceiver, SFP+, 10GbE, LR, 1310nm Wavelength, 10km Reach - Kit
  • Dell Networking, Transceiver, SFP+, 10GbE, LR, 1310nm Wavelength, 10km Reach - Kit
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Záruka:
Doživotne
Kód:
SKDEBRSFP-407-BBOP
Part No.:
407-BBOP
EAN:
5397063819553
Výrobca:

Dell EMC Enterprise Portfolio

Bez DPH
528.41 EUR
S DPH
634.09 EUR
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
  •  
 

Súvisiace produkty

 
 
 
 

Súvisiace produkty  (18)

 
 
 
Všetky (18)
Switche - rack 
Servery 
 

ks.

573.32 EUR  bez DPH
687.98 EUR  s DPH
 
 
 

ks.

2 246.11 EUR  bez DPH
2 695.33 EUR  s DPH
 
 
 

ks.

1 776.13 EUR  bez DPH
2 131.36 EUR  s DPH
 
 
 

ks.

2 280.00 EUR  bez DPH
2 736.00 EUR  s DPH
 
 
 

ks.

1 852.38 EUR  bez DPH
2 222.86 EUR  s DPH
 
 
 

ks.

2 742.23 EUR  bez DPH
3 290.68 EUR  s DPH
 
 
 

ks.

2 445.77 EUR  bez DPH
2 934.92 EUR  s DPH
 
 
 

ks.

2 508.59 EUR  bez DPH
3 010.31 EUR  s DPH
 
 
 

ks.

2 762.33 EUR  bez DPH
3 314.80 EUR  s DPH
 
 
 

ks.

3 330.85 EUR  bez DPH
3 997.02 EUR  s DPH
 
 
 

ks.

2 908.56 EUR  bez DPH
3 490.27 EUR  s DPH
 
 
 

ks.

2 887.32 EUR  bez DPH
3 464.78 EUR  s DPH
 
 
 

ks.

2 189.38 EUR  bez DPH
2 627.26 EUR  s DPH
 
 
 

ks.

2 337.35 EUR  bez DPH
2 804.82 EUR  s DPH
 
 
 

ks.

1 794.89 EUR  bez DPH
2 153.87 EUR  s DPH
 
 
 

ks.

2 170.21 EUR  bez DPH
2 604.25 EUR  s DPH
 
 
 

ks.

2 064.86 EUR  bez DPH
2 477.83 EUR  s DPH
 
 
 

ks.

1 983.62 EUR  bez DPH
2 380.34 EUR  s DPH
 
 
 

Všetky

Súvisiace produkty
 
 
 
 
 
 
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 

Popis produktu:

DELL 407-BBOP.
Maximálna rýchlosť prenosu dát: 10000 Mbit/s,
Rozhranie: SFP+,
Konektor pre optické vlákna: SFP+.
Farba: Strieborná


Technické špecifikácie sa môžu meniť bez predošlého upozornenia. Obsah aktuálneho balenia sa môže líšiť v závislosti od dátumu predaja. Obrázky majú len informatívny charakter.

 
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
 

Základné parametre
Rozhranie:  SFP+ 
Rýchlosť :  10 Gbs
Médium:  Optika - MM 
 
 
 
 
 
 
 

Zaradenie produktu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pobočka Bratislava

Tuhovská 33

831 06 Bratislava

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 2 321 65 111

maps
Pobočka ASBIS Košice

Moldavská cesta 8/B

040 11 Košice

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 55 321 65 11

maps
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info