Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE SR 850nm Wavelength 300m Reach - Kit

 
 
 
 
 
 
 
  • Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE SR 850nm Wavelength 300m Reach - Kit
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Záruka:
12 Mes.
Kód:
SKDEKIT407-BBOU
Part No.:
407-BBOU
EAN:
5397063819560
Výrobca:

Dell EMC Enterprise Portfolio

Bez DPH
250.00 EUR
S DPH
300.00 EUR
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
  •  
 

Súvisiace produkty

 
 
 
 

Súvisiace produkty  (18)

 
 
 
Všetky (18)
Switche - rack 
Servery 
 

ks.

573.32 EUR  bez DPH
687.98 EUR  s DPH
 
 
 

ks.

2 246.11 EUR  bez DPH
2 695.33 EUR  s DPH
 
 
 

ks.

1 776.13 EUR  bez DPH
2 131.36 EUR  s DPH
 
 
 

ks.

2 280.00 EUR  bez DPH
2 736.00 EUR  s DPH
 
 
 

ks.

1 852.38 EUR  bez DPH
2 222.86 EUR  s DPH
 
 
 

ks.

2 742.23 EUR  bez DPH
3 290.68 EUR  s DPH
 
 
 

ks.

2 445.77 EUR  bez DPH
2 934.92 EUR  s DPH
 
 
 

ks.

2 508.59 EUR  bez DPH
3 010.31 EUR  s DPH
 
 
 

ks.

2 762.33 EUR  bez DPH
3 314.80 EUR  s DPH
 
 
 

ks.

3 330.85 EUR  bez DPH
3 997.02 EUR  s DPH
 
 
 

ks.

2 908.56 EUR  bez DPH
3 490.27 EUR  s DPH
 
 
 

ks.

2 887.32 EUR  bez DPH
3 464.78 EUR  s DPH
 
 
 

ks.

2 189.38 EUR  bez DPH
2 627.26 EUR  s DPH
 
 
 

ks.

2 337.35 EUR  bez DPH
2 804.82 EUR  s DPH
 
 
 

ks.

1 794.89 EUR  bez DPH
2 153.87 EUR  s DPH
 
 
 

ks.

2 170.21 EUR  bez DPH
2 604.25 EUR  s DPH
 
 
 

ks.

2 064.86 EUR  bez DPH
2 477.83 EUR  s DPH
 
 
 

ks.

1 983.62 EUR  bez DPH
2 380.34 EUR  s DPH
 
 
 

Všetky

Súvisiace produkty
 
 
 
 
 
 
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 

Popis produktu:

Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE SR 850nm Wavelength 300m Reach - Kit

Device Type : SFP+ transceiver module
Form Factor : Plug-in module
Cabling Type : 10GBase-SR
Data Transfer Rate : 10 Gbps
Optical Wave Length : 850 nm
Data Link Protocol : 10 Gigabit Ethernet
Max Transfer Distance : 984 ft

Designed For : Networking N2024, N2048, N3024, N3048, N4032, N4064, X1008, X1008P, X1018, X1018P, X1026, X1026P, X1052, X1052P, X4012; Open Networking S4810-ON; PowerEdge FX2, VRTX M520, VRTX M620

Overview
The Dell™ Networking 10GBASE-SR SFP+ transceiver provides 10GbE connectivity up to 300 m. For use in qualified Dell Networking switches.

Manufacturer Part# : RK0CX
Dell Part# : 407-BBOU

Compatibility : This product is compatible with the following systems:

Dell Networking C1048P
Dell Networking C9010
Dell Networking N2024
Dell Networking N2024P
Dell Networking N2048
Dell Networking N3024
Dell Networking N3024F
Dell Networking N3024P
Dell Networking N3048
Dell Networking N3048P
Dell Networking N4032
Dell Networking N4032F
Dell Networking N4064
Dell Networking N4064F
Dell Networking S4810-ON
Dell Networking S5000
Dell Networking S6000
Dell Networking S6000 ON
Dell Networking S6100
Dell Networking X4012
Dell Networking Z9100
Dell Networking Z9500
Networking S4048-ON
PowerConnect 8024
PowerConnect 8024F
PowerConnect 8100 Series
PowerConnect M8024
PowerEdge FX2


Technické špecifikácie sa môžu meniť bez predošlého upozornenia. Obsah aktuálneho balenia sa môže líšiť v závislosti od dátumu predaja. Obrázky majú len informatívny charakter.

 
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
 

Základné parametre
Rozhranie:  SFP+ 
Rýchlosť :  10 Gbs
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pobočka Bratislava

Tuhovská 33

831 06 Bratislava

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 2 321 65 111

maps
Pobočka ASBIS Košice

Moldavská cesta 8/B

040 11 Košice

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 55 321 65 11

maps
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info