Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 72

produktov

4

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Legrand PDU NAPÁJACÍ BLOK 6X 230V S HOT SWAP PREPÄTOVOU OCHRANOU
 
Legrand

SKC-646835 

40.26 EUR bez DPH
58.50 EUR s DPH

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Legrand EvoLine 19" nástenný rozvádzač 7U, 600x450mm, 65 kg, sklenené dvere
 
Legrand

SKLEG_EVO7U6045 

86.80 EUR bez DPH
121.35 EUR s DPH

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
GLC-SX-MMD 10pk 1000Base-SX SFP TRX TAA
 
Legrand

SKLEG-GLCSXMMD-LEG-10PK 

1 319.76 EUR bez DPH
1 583.71 EUR s DPH

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
GLC-SX-MM Transceiver
 
Legrand

SKLEG-GLC-SX-MM-LEG 

195.66 EUR bez DPH
234.79 EUR s DPH

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
MA-SFP-1GB-SX Transceiver
 
Legrand

SKLEG-MA-SFP-1GB-SX-LEG 

202.02 EUR bez DPH
242.42 EUR s DPH

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
GLC-LH-SMD Compatible 1000Base-LX SFP
 
Legrand

SKLEG-GLC-LH-SMD-LEG 

232.62 EUR bez DPH
279.14 EUR s DPH

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Legrand EvoLine 19" nástenný rozvádzač 16U, 600x600mm, 65 kg, sklenené dvere
 
Legrand

SKLEG_EVO16U6060 

147.92 EUR bez DPH
184.91 EUR s DPH

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Legrand PDU NAPÁJACÍ BLOK 6X 230V 19"
 
Legrand

SKC-646805 

21.92 EUR bez DPH
31.86 EUR s DPH

ks.

 
 
 
 
 
 

 Nová cena! 

   
Legrand PDU-20C13 4C19 1F 0U IEC309
 
Legrand

SKLEG-646861 

144.89 EUR bez DPH
228.00 EUR s DPH

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Legrand LCS-ORGANIZÁTOR 1U KEFA KOV
 
Legrand

SKLEG-46530 

13.06 EUR bez DPH
15.67 EUR s DPH

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Legrand DVERE PREDNE 600 1KRIDLO PLECH - DOOR F
 
Legrand

SKC-DOORF600F22 

24.50 EUR bez DPH
29.40 EUR s DPH

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Legrand EvoLine 19" stojanový rozvaděč 42U, 600x1000mm, 1000kg, jednokřídlé skleněné dveře
 
Legrand

SKLEG_EVO42U6010 

580.08 EUR bez DPH
725.10 EUR s DPH

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
LCS3 OPTICKÝ PATCH KÁBEL SC/LC DPLX OS1 3M
 
Legrand

SKLEG-032605 

18.44 EUR bez DPH
22.13 EUR s DPH

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Legrand EvoLine 19" nástenný rozvádzač 7U, 600x600mm, 65 kg, sklenené dvere
 
Legrand

SKLEG_EVO7U6060 

115.76 EUR bez DPH
144.71 EUR s DPH

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Legrand PDU 24X 230V 1F 0U IEC60309 16A
 
Legrand

SKC-646851 

157.55 EUR bez DPH
228.96 EUR s DPH

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
Legrand POWER MODULE (PW 1250)
 
Legrand

SKC-310835 

355.87 EUR bez DPH
427.04 EUR s DPH

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Legrand Netatmo Welcome + Siren + Sensors
 
Legrand

SKLEG-NBU-ICSS-EU 

291.30 EUR bez DPH
358.80 EUR s DPH

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Legrand EVO-ZÁSLEPKA 1U
 
Legrand

SKLEG-EBPN1 

10.01 EUR bez DPH
12.50 EUR s DPH

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Legrand LIN KEYSTONE CAT.6 STP
 
Legrand

SKLEG-632706 

3.20 EUR bez DPH
4.61 EUR s DPH

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Legrand EvoLine 19" stojanový rozvádzač 42U, 800X1000 mm, jednokrídlové perforované dvere vpredu/vzadu
 
Legrand

SKLEG-EVO42U8010DD 

746.71 EUR bez DPH
896.05 EUR s DPH

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 72

produktov

4

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2022 CyberSoft s.r.o.