Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 69

produktov

4

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
Lenovo 1.5m, 10A/100-250V, C13 to IEC 320-C14 Rack Power Cable
 
Lenovo

IM39Y7937 

18.22 EUR bez DPH
45.60 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

 

0.00 SKK AF

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Lenovo Local 2x16 Console Manager (LCM16)
 
Lenovo

IM1754A2X 

1 825.32 EUR bez DPH
2 152.80 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

 

0.00 SKK AF

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Lenovo IMM Integration Management Module Standard Upgrade
 
Lenovo

IM90Y3900 

45.84 EUR bez DPH
54.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

 

0.00 SKK AF

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Lenovo FC/SAN 7m Passive DAC SFP+ Cable
 
Lenovo

IM00D6151 

248.14 EUR bez DPH
292.80 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

 

0.00 SKK AF

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Lenovo System x 550W High Efficiency Platinum AC Power Supply
 
Lenovo

IM00FK930 

178.18 EUR bez DPH
210.00 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

 

0.00 SKK AF

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Lenovo SP AIO 1y NBD to 2y NBD On-Site
 
Lenovo

IM5WS0D81094 

37.07 EUR bez DPH
37.44 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

 

0.00 SKK AF

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
Lenovo FC/SAN Lenovo 3m LC-LC OM3 MMF Cable
 
Lenovo

IM00MN505 

20.86 EUR bez DPH
50.40 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

 

0.00 SKK AF

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Lenovo SW Lenovo XClarity Pro, per Managed Chassis w/5 Yr SW S&S
 
Lenovo

IM00MT206 

2 696.74 EUR bez DPH
3 180.00 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

 

0.00 SKK AF

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Lenovo FC/SAN Lenovo Flex System Fabric SI4093 System Interconnect Module
 
Lenovo

IM00FM518 

4 121.28 EUR bez DPH
4 860.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

 

0.00 SKK AF

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Lenovo SW Lenovo XClarity Pro, per Managed Chassis w/1 Yr SW S&S
 
Lenovo

IM00MT204 

534.24 EUR bez DPH
630.00 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

 

0.00 SKK AF

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Lenovo Storage Controller Cards QLogic 16Gb FC Dual-port HBA
 
Lenovo

IM00Y3341 

903.22 EUR bez DPH
1 065.60 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

 

0.00 SKK AF

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Lenovo Flex System options Flex System Fabric SI4093 System Interconnect Module (Upgrade 1)
 
Lenovo

IM95Y3318 

1 352.68 EUR bez DPH
1 590.00 EUR s DPH

 

0.72 SKK RP

 

3.64 SKK AF

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
Lenovo FC/SAN Lenovo 1m LC-LC OM3 MMF Cable
 
Lenovo

IM00MN502 

19.54 EUR bez DPH
45.60 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

 

0.00 SKK AF

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Lenovo Network Cards Emulex VFA5.2 2x10 GbE SFP+ Adapter and FCoE/iSCSI SW
 
Lenovo

IM00AG580 

1 911.84 EUR bez DPH
2 254.80 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

 

0.00 SKK AF

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Lenovo RAM 16GB TruDDR4 Memory (2Rx4, 1.2V) PC4-19200 CL17 2400MHz LP RDIMM
 
Lenovo

IM46W0829 

698.38 EUR bez DPH
824.40 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

 

0.00 SKK AF

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Lenovo Network Cards Emulex VFA5.2 2x10 GbE SFP+ PCIe Adapter
 
Lenovo

IM00AG570 

662.86 EUR bez DPH
782.40 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

 

0.00 SKK AF

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Lenovo SP AIO 1y NBD to 3y NBD On-Site
 
Lenovo

IM5WS0D81118 

49.42 EUR bez DPH
49.92 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

 

0.00 SKK AF

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Lenovo HDD 1.8TB 10K 6Gbps SAS 2.5in G2HS 512e HDD
 
Lenovo

IM00NA441 

1 119.46 EUR bez DPH
1 320.00 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

 

0.00 SKK AF

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Lenovo Ethernet Options 2m Passive DAC SFP+ Cable
 
Lenovo

IM00AY765 

95.50 EUR bez DPH
112.80 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

 

0.00 SKK AF

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Lenovo TC SP from 3Y OS to 5 Years On-Site NBD
 
Lenovo

IM5WS0L20523 

86.49 EUR bez DPH
87.36 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

 

0.00 SKK AF

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 69

produktov

4

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    AF* - Autorský fond bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info