Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 172

produktov

9

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
Ubiquiti konektor STP RJ-45, Cat5e, 8p8c, drôť, AWG 24 (100ks)
 
Ubiquiti

SKUBI-TC-CON 

41.64 EUR bez DPH
45.80 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti PowerBeam 2GHz AC 400mm
 
Ubiquiti

SKUBI-PBE-2AC-400 

97.13 EUR bez DPH
116.02 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Ubiquiti UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 1m, farba Aqua
 
Ubiquiti

SKUBI-UOC-1 

3.44 EUR bez DPH
5.32 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
Ubiquiti UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 3m
 
Ubiquiti

SKUBI-UDC-3 

23.64 EUR bez DPH
25.90 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
Ubiquiti UniFi ODN opt. patch cable, duplex, multimode, 50/125, OM3, LC/LC, PVC, 0.5m, farba Aqua
 
Ubiquiti

SKUBI-UOC-0.5 

4.06 EUR bez DPH
4.46 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
MIKROTIK - zdroj 24V pre RouterBOARD
 
Mikrotik

SKMIKRO-ZDROJ24 

5.41 EUR bez DPH
6.85 EUR s DPH

 

0.04 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
MIKROTIK - zdroj 24V pre RouterBOARD (2,5A výstup) + nap. kábel
 
Mikrotik

SKMIKRO-ZDROJ24H 

12.84 EUR bez DPH
14.08 EUR s DPH

 

0.04 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
MIKROTIK - zdroj 48V pre RouterBOARD 48V 1.46A 70W Power Adapter + Power plug
 
Mikrotik

SKMIKRO-ZDROJ48 

13.46 EUR bez DPH
14.76 EUR s DPH

 

0.04 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
MIKROTIK - krabica pre RouterBOARD RB450/450G/850Gx2
 
Mikrotik

SKMIKRO-CASE450 

10.96 EUR bez DPH
13.15 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
CNS kabel FTP, Cat5E, lanko, PVC, box 305m - šedá
 
CNS Network

SKCNS-IFB2010 

99.92 EUR bez DPH
118.50 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
CNS kabel UTP, Cat5E, drát, PVC, Eca, box 305m - šedá
 
CNS Network

SKCNS-IFB2015 

58.32 EUR bez DPH
103.94 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
CNS kabel U/FTP, Cat6, drát, PVC, Eca, cievka 305m - šedá
 
CNS Network

SKCNS-IFB2025 

134.40 EUR bez DPH
239.52 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
CNS kabel UTP, Cat6, drát, PVC, Eca, box 305m - šedá
 
CNS Network

SKCNS-IFB2035 

75.60 EUR bez DPH
158.26 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Výpredaj 

   
MIKROTIK Omni anténa 2,4-5,8GHz s kabelem a U.FL konekt.
 
Mikrotik

SKMIKRO-AC/SWI 

7.64 EUR bez DPH
8.73 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
CNS Zásuvka Profi UTP 2 port, Cat6 pod om. biela
 
CNS Network

SKCNSZASU6-P2P 

1.19 EUR bez DPH
4.30 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
MIKROTIK - krabica pre RouterBOARD RB433/433AH/433UAH
 
Mikrotik

SKMIKRO-CASE433UAH 

17.74 EUR bez DPH
21.28 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Ubiquiti NanoStation M2 MiMo - outdoor 2,4GHz klient vč. 2 x 10dBi antény
 
Ubiquiti

SKUBI-NSM2 

75.29 EUR bez DPH
76.94 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
Ubiquiti Rocket M2 - MIMO TDMA 150+ Mbps
 
Ubiquiti

SKUBI-ROCKETM2 

72.76 EUR bez DPH
87.19 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
Ubiquiti AirMax 5Gzh 20 dBi 90 stupňov (anténa s rocket príslušenstvom, bez rocket)
 
Ubiquiti

SKUBI-AirMax-5G20-90 

108.39 EUR bez DPH
129.95 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
CNS kabel S/FTP, Cat6A, drát, Eca, PVC, cievka 305m - šedá
 
CNS Network

SKCNS-IFB2040 

160.61 EUR bez DPH
286.24 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 172

produktov

9

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info