Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 843

produktov

43

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
KELine optický patch kábel LC-LC Duplex, OM3, 50/125µm, LSOH 7m
 
CNS Network

SKOEM-DLCLC-501257M-OM3 

13.38 EUR bez DPH
20.33 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Do vypredania zásob 

   
Gembird kábel USB 3.0 (AM) na USB 3.0 (BM), 0.5 m, modrý
Špeciálna cena do vypredania aktuálneho skladu! 
Gembird

SKGBCCP-USB3-AMBM-0.5M 

1.54 EUR bez DPH
1.85 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Do vypredania zásob 

   
Gembird kábel USB 3.0 (AM) na USB 3.1 (CM), 0.5 m, biely
Špeciálna cena do vypredania aktuálneho skladu! 
Gembird

SKGBCCP-USB3-AMCM-W-0.5M 

2.86 EUR bez DPH
3.43 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM S/FTP, Cat6A, lanko, LSOH, cievka 305m - sivá
 
OEM

SKOEMSFTP6ALA 

157.45 EUR bez DPH
158.63 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Gembird patch kábel CAT5e, FTP, 2 m, zelený
 
Gembird

SKGBPP22-2M/G 

0.77 EUR bez DPH
0.92 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
CNS kabel U/FTP, Cat6, drát, PVC, Eca, cievka 305m - šedá
 
CNS Network

SKCNS-IFB2025 

186.00 EUR bez DPH
232.50 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Gembird patch kábel S/FTP Cat. 6A LSZH, 5 m, červený
 
Gembird

SKGBPP6A-LSZHCU-R-5M 

3.18 EUR bez DPH
3.82 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Gembird patch kábel S/FTP Cat. 6A LSZH, 1 m, čierny
 
Gembird

SKGBPP6A-LSZHCU-BK-1M 

1.06 EUR bez DPH
1.27 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
CNS keystone redukcia pre spojku SC simplex, biela
 
CNS Network

SKCNS-IMC8710 

0.36 EUR bez DPH
0.46 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM opt. duplex kabel, MM, 50/125, LC/SC, LSOH, (OM3), 15m
 
Unknown

SKOEM-OPT-MM-50-LCSC-15M 

16.37 EUR bez DPH
20.41 EUR s DPH

 

0.04 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
OEM patch kábel Cat6A, STP, LSOH, 10m, modrý
 
CNS Network

SKOEM-IGBD311 

12.40 EUR bez DPH
18.60 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Gembird LAN kábel CAT6, FTP, CCA vodiče, 100 m, šedý
 
Gembird

SKGBFPC-6004-L/100 

21.19 EUR bez DPH
25.43 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Gembird patch kábel CAT5e, UTP, 5 m, šedý
 
Gembird

SKGBPP12-5M 

0.97 EUR bez DPH
1.16 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
CNS T-MOD adaptér (počítač + počítač) tienený s káblom
 
CNS Network

SKCNS-IDH2010S 

3.34 EUR bez DPH
4.18 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
CNS opt. duplex patch kábel 50/125, LC/LC, heavy duty, 50m
 
CNS Network

SKCNS-IMC0434 

73.22 EUR bez DPH
91.53 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Legrand Mosaic A/V zásuvka HD15, letovanie, 22,5x45mm (1 modul), biela
 
Legrand

SKLEGR-LCS2-AVZASMOS-020 

11.81 EUR bez DPH
14.76 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM patch kábel Cat6, UTP, LSOH, 10m, šedý, plochý
 
CNS Network

SKOEM-IGAA300-FL 

7.50 EUR bez DPH
9.38 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Gembird kábel nabíjací USB-C (M) na USB 2.0 (M), opletený, 2.5 m, čierny
 
Gembird

SKGBACT-USB2-AMCM-2.5M 

1.27 EUR bez DPH
1.52 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Gembird adaptér OTG USB-C (M) na USB A 3.0/2.0 (F), 0.2m kábel, čierny
 
Gembird

SKGBA-OTG-CMAF3-01 

2.89 EUR bez DPH
3.47 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Gembird adaptér USB-C (M) na DisplayPort (F), 0.15m kábel, čierny
 
Gembird

SKGBA-CM-DPF-01 

15.26 EUR bez DPH
18.31 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 843

produktov

43

stránok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Načítať ďalšie
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info