OEM Mini-GBIC modul (SFP), 100Base-FX, multimode do 2km, duplex, 1310nm (LED), LC, cisco comp.

 
 
 
 
 
 
 
  • OEM Mini-GBIC modul (SFP), 100Base-FX, multimode do 2km, duplex, 1310nm (LED), LC, cisco comp.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Záruka:
24 Mes.
Kód:
SKOEMGBICMM100LC
Part No.:
SPM-3102WCIS
EAN:
SKOEMGBICMM100LC
Výrobca:

OEM

RP:
0.10; DPH: 20% (Tonery a cartidge s el.súčiastkami, aktívne sieťov) 
Bez DPH
13.28 EUR
S DPH
15.93 EUR
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
  •  
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 

Popis produktu:

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, MM, 2km, 1310nm (LED), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilný


Technické informácie:

   * Prenosová rýchlosť : 100 Mbps
   * 1 x  100Base-FX Multi-Mode Fiber LC Duplex Port
   * Dosah : Až 2 km
   * Vlnová dĺžka : 1310 nm
   * SFP Standard Form Faktor
   * Podporuje hot-plugging

Štandardy:

   * Média : - 100Base-FX multi-mode 50/125 µm Fiber - 100Base-FX multi-mode 62.5/125 µm Fiber
   * Prípojky : Fiber LC Duplex Port, 100Base-FX
   * Certifikácia : FCC Class A, CE Mark, RoHS
   * Rozmery : 55 (d) x 13 (š) x 12 (v) mm
   * Váha : 15 g (0.5 oz.)


Technické špecifikácie sa môžu meniť bez predošlého upozornenia. Obsah aktuálneho balenia sa môže líšiť v závislosti od dátumu predaja. Obrázky majú len informatívny charakter.

 
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
 

Základné parametre
Rozhranie:  SFP 
Rýchlosť :  0,1 Gbs
Médium:  Optika - MM 
 
 
 
 
 
 
 

Zaradenie produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

Poslať info

 
 
 
 

Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

 
 
 
 
Váš e-mail:
Cena bez DPH:
Cena s DPH:
WWW:
Komentár:
Mám o produkt záujem: 
Opište kód z obrázku:  Ďalší obrázok...
 
 
 
 
 
 
 
 

Odoslať informáciu o produktu známemu

 
 
 
Váš e-mail:
Odoslať na e-mail:
Komentár:
Opište kód z obrázku:  Ďalší obrázok...
 
 
 
 
 
 
 
 

Našli ste chybu?

 
 
 
Popis vady
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Ďalší obrázok...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pobočka Bratislava

Tuhovská 33

831 06 Bratislava

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 2 321 65 111

maps
Pobočka ASBIS Košice

Moldavská cesta 8/B

040 11 Košice

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 55 321 65 11

maps
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info