Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filter

 
 
12818
 
 
Vyber filter
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 62

produktov

4

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
OEM SFP+ modul, duplex, 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-82/OM1-33m, 850 nm VCSEL, LC, DMI, Broadcom komp.
 
OEM

SKOEMGBICMM10GLC-INT3 

20.39 EUR bez DPH
23.33 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-SX, multimode do 550m, LC, HP comp.(J4858C)
 
OEM

SKOEMGBICMM1000LC-HP 

19.18 EUR bez DPH
24.80 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
ZyXEL SFP-LX-10-D, Single-Mode SFP transceiver, LC, 10km
 
Zyxel

SKZYSFPLX10D 

116.91 EUR bez DPH
121.68 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 20km, LC, HP comp.(J4859D)
 
OEM

SKOEMGBICSM1000LC-HP 

9.55 EUR bez DPH
13.38 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 100Base-FX, multimode do 2km, duplex, 1310nm (LED), LC, cisco comp.
 
OEM

SKOEMGBICMM100LC 

30.10 EUR bez DPH
15.93 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
ZyXEL SFP-SX-D, Multi-Mode SFP transceiver, LC
 
Zyxel

SKZYSFPSXD 

84.60 EUR bez DPH
88.02 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
HP X120 1G SFP LC SX Transceiver
 
Hewlett Packard Enterprise

HPJD118B 

182.26 EUR bez DPH
495.60 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 20km, LC, HP comp.(JD119B)
 
OEM

SKOEMGBICSM1000LC-HP2 

9.55 EUR bez DPH
13.38 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Výpredaj 

   
TP-LINK TL-SM311LS MiniGBIC module, Single-mode, LC interface
 
TP-LINK

SKTL-SM311LS 

23.96 EUR bez DPH
18.59 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul SFP 1000Base-BX10, WDM singlemode do 10km, LC, Tx 1550,Rx 1310, cisco comp.
 
OEM

SKOEMGBICSM1000WDM3 

24.21 EUR bez DPH
27.72 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km, LC, cisco comp. (SFP-10G-LR)
 
OEM

SKOEMGBICSM10GLC-CIS 

83.30 EUR bez DPH
91.08 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
ZyXEL SFP10G-SR 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector
 
Zyxel

SKZYSFP10G-SR 

189.08 EUR bez DPH
196.85 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
HP X240 QSFP+ 4x10G SFP+ 3m DAC Cable
 
Hewlett Packard Enterprise

HPJG330A 

570.27 EUR bez DPH
876.00 EUR s DPH

 

0.03 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
HP X240 40G QSFP+ QSFP+ 1m DAC Cable
 
Hewlett Packard Enterprise

HPJG326A 

328.95 EUR bez DPH
505.20 EUR s DPH

 

0.03 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Supermicro MicroBladeMicroBlade SDN Switch Module (MBM-GEM-001)
 
Supermicro

S9MBMGEM001H 

2 650.34 EUR bez DPH
3 180.41 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Supermicro MicroBladeChassis Management Module
 
Supermicro

S9MBMCMM001 

421.95 EUR bez DPH
506.34 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
CISCO Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver
 
Cisco

SKC-SBFT-MGBLH1 

180.00 EUR bez DPH
381.60 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
CISCO Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver
 
Cisco

SKC-SBFT-MGBT1 

94.80 EUR bez DPH
190.80 EUR s DPH

 

0.00 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Supermicro MicroBlade Switch Module (MBM-XEM-002)
 
Supermicro

SRMBMXEM002 

1 928.21 EUR bez DPH
2 313.85 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Supermicro MicroBlade Switch Module (MBM-XEM-001)
 
Supermicro

SRMBMXEM001 

4 518.88 EUR bez DPH
5 422.66 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 62

produktov

4

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info