Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), duplex, 1000Base-SX, multimode do 550m, LC (2pack)

 
 
 
 
 
 
 
  • Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), duplex, 1000Base-SX, multimode do 550m, LC (2pack)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Záruka:
24 Mes.
Kód:
SKUBI-UF-MM-1G
Typ záruky:
Záruka na zdroj je 6 mesiacov
Part No.:
UF-MM-1G
Výrobca:

Ubiquiti

RP:
0.10; DPH: 20% (Tonery a cartidge s el.súčiastkami, aktívne sieťov) 
Bez DPH
18.68 EUR
S DPH
22.41 EUR
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  
  •  
 

Podrobnosti o produkte

 
 
 

Popis produktu:

UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP porty. Balení obsahuje 2 kusy.
Technické parametry
Konektory a rozhraní
Konektory: (2) LC
Optika
Formát: SFP
Pro typ kabelu: Multi Mode
Přenosová rychlost: 1 Gbps
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 850
Dosah [km]: 0,55
Typ přenosu: 2-vláknový
Software
DDMI - diagnostika: Ano


Stránky o produkte:

https://www.ubnt.com/accessories/fiber-modules-cable/


Technické špecifikácie sa môžu meniť bez predošlého upozornenia. Obsah aktuálneho balenia sa môže líšiť v závislosti od dátumu predaja. Obrázky majú len informatívny charakter.

 
 
 
 
 
 
 

Zaradenie produktu

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pobočka Bratislava

Tuhovská 33

831 06 Bratislava

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 2 321 65 111

maps
Pobočka ASBIS Košice

Moldavská cesta 8/B

040 11 Košice

Pondelok - Piatok:

od 8.30 do 17.00 hod.

E-mail: online_kontakt[at]asbis.sk

Telefón: + 421 55 321 65 11

maps
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info