Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filter

 
 
17918
 
 
Vyber filter
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 33

produktov

2

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP) UF-RJ45-1G
 
Ubiquiti

SKUBI-UF-RJ45-1G 

14.91 EUR bez DPH
14.77 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti Mini-GBIC modul SFP 1000Base-BX10, WDM singlemode do 3km, LC (2pack)
 
Ubiquiti

SKUBI-UF-SM-1G 

21.27 EUR bez DPH
24.00 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP+) UF-RJ45-10G
 
Ubiquiti

SKUBI-UF-RJ45-10G 

61.64 EUR bez DPH
65.63 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), duplex, 1000Base-SX, multimode do 550m, LC (2pack)
 
Ubiquiti

SKUBI-UF-MM-1G 

15.01 EUR bez DPH
22.41 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti Mini-GBIC modul SFP+, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km LC (2ks)
 
Ubiquiti

SKUBI-UF-SM-10G 

77.01 EUR bez DPH
84.60 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 1m
 
Ubiquiti

SKUBI-UDC-1 

15.85 EUR bez DPH
18.81 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti FiberPoE Outdoor optický konvertor SFP+2x LAN PoE
 
Ubiquiti

SKUBI-F-POE 

26.09 EUR bez DPH
28.17 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Ubiquiti Fibre Cable single-mode 6x vlákno 9/125um + konektory LC (60 metrů)
 
Ubiquiti

SKUBI-FC-SM-200 

79.14 EUR bez DPH
111.62 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Ubiquiti Fibre Cable single-mode 6x vlákno 9/125um + konektory LC (90 metrů)
 
Ubiquiti

SKUBI-FC-SM-300 

112.60 EUR bez DPH
122.98 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Ubiquiti U Fiber Nano GPON Optical Network Unit
 
Ubiquiti

SKUBI-UF-NANO 

58.25 EUR bez DPH
69.44 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Ubiquiti U Fiber OLT GPON Optical Line Terminal
 
Ubiquiti

SKUBI-UF-OLT 

1 318.90 EUR bez DPH
1 495.11 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Ubiquiti U Fiber Class B+ GPON SFP Module
 
Ubiquiti

SKUBI-UF-GP-B+ 

70.00 EUR bez DPH
98.72 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
Ubiquiti Fibre Cable single-mode 6x vlákno 9/125um + konektory LC (30 metrů)
 
Ubiquiti

SKUBI-FC-SM-100 

50.50 EUR bez DPH
50.25 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Špeciálna ponuka 

   
Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), duplex, 1000Base-SX, multimode do 550m, LC (20pack)
 
Ubiquiti

SKUBI-UF-MM-1G-20 

146.60 EUR bez DPH
146.06 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 3km, LC (20pack)
 
Ubiquiti

SKUBI-UF-SM-1G-S-20 

183.32 EUR bez DPH
209.32 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP+), 10GBase-SR, multimode do 300, LC (2pack)
 
Ubiquiti

SKUBI-UF-MM-10G 

37.44 EUR bez DPH
40.31 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Ubiquiti UF-SM-10G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack
 
Ubiquiti

SKUBI-UF-SM-10G-S 

148.82 EUR bez DPH
163.59 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Ubiquiti U Fiber OLT-4 GPON Optical Line Terminal
 
Ubiquiti

SKUBI-UF-OLT-4 

848.12 EUR bez DPH
1 197.55 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Ubiquiti UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 2m
 
Ubiquiti

SKUBI-UDC-2 

23.68 EUR bez DPH
21.58 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Ubiquiti U Fiber LOCO 20 Pack, bez napájacieho adaptéra
 
Ubiquiti

SKUBI-UF-LOCO-20 

747.48 EUR bez DPH
892.40 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 33

produktov

2

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2021 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info