Výrobca

 
 
 
 
 
 
 

Parametrický filter

 
 
12818
 
 
Vyber filter
 
 

Zoradiť podľa:

- EUR
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 Filter skladu
 Filter skladu
 

skladom: 

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 77

produktov

4

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Do vypredania zásob 

   
TP-LINK TL-SM311LS Gigabit SFP Module, Single-mode, MiniGBIC, LC Interface, Up to 10km Distance
 
TP-LINK

SKTLNTL-SM311LS 

9.98 EUR bez DPH
18.59 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti Mini-GBIC modul SFP 1000Base-BX10, WDM singlemode do 3km, LC (2pack)
 
Ubiquiti

SKUBI-UF-SM-1G 

21.11 EUR bez DPH
24.00 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK TL-SM311LM Gigabit SFP Module, Multi-mode, MiniGBIC, LC Interface, Up to 550/275m Distance
 
TP-LINK

SKTLNTL-SM311LM 

10.56 EUR bez DPH
18.59 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-SX, multimode do 550m, LC, HP comp.(J4858C)
 
OEM

SKOEMGBICMM1000LC-HP 

19.18 EUR bez DPH
24.80 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP) UF-RJ45-1G
 
Ubiquiti

SKUBI-UF-RJ45-1G 

13.25 EUR bez DPH
15.02 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Výpredaj 

   
Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP+) UF-RJ45-10G
 
Ubiquiti

SKUBI-UF-RJ45-10G 

60.06 EUR bez DPH
71.60 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Výpredaj 

   
Ubiquiti FiberPoE Outdoor optický konvertor SFP+2x LAN PoE
 
Ubiquiti

SKUBI-F-POE 

25.84 EUR bez DPH
30.73 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 20km, LC, duplex, cisco comp. (GLC-LH-SM)
 
OEM

SKOEMGBICSM1000LC-CIS 

9.47 EUR bez DPH
10.78 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC Connector, TX:1550nm/RX:1310nm, Single-mode, 10km
 
TP-LINK

SKTLNTL-SM321A 

17.21 EUR bez DPH
34.60 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
TP-LINK TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC Connector, TX:1310nm/RX:1550nm, Single-mode, 10km
 
TP-LINK

SKTLNTL-SM321B 

8.82 EUR bez DPH
18.59 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), duplex, 1000Base-SX, multimode do 550m, LC (2pack)
 
Ubiquiti

SKUBI-UF-MM-1G 

15.97 EUR bez DPH
22.41 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-LX, singlemode do 10km, LC, duplex, cisco comp.
 
OEM

SKOEMGBICSM1000LC-CIS010 

9.55 EUR bez DPH
10.86 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM SFP+ modul, 10GBASE-LR/LW, singlemode do 10km, 1310nm, LC, dupl., INTEL comp. (E10GSFPLR)
 
OEM

SKOEMGBICSM10G-LR10-LC-INT 

27.89 EUR bez DPH
31.96 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM SFP+ 10G, DAC pasívny met. kábel pre lokál. propojenie aktívnych prvkov, 1m, Cisco komp.
 
OEM

SKOEMSFPPLUS-PASS-CIS-1M 

16.49 EUR bez DPH
18.85 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 3km, LC (20pack)
 
Ubiquiti

SKUBI-UF-SM-1G-S-20 

183.32 EUR bez DPH
209.32 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Na objednávku 

   
Ubiquiti UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 1m
 
Ubiquiti

SKUBI-UDC-1 

15.85 EUR bez DPH
18.81 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 

 Výpredaj 

   
Ubiquiti UniFi SFP+ Direct Attach Copper Passive Cable (DAC), 10Gbps, 2m
 
Ubiquiti

SKUBI-UDC-2 

19.82 EUR bez DPH
23.54 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul (SFP), 1000BASE-T, 100m, UTP, Cat.5, RJ-45, HPE kompatibil
 
OEM

SKOEMGBICTX-HPE 

21.54 EUR bez DPH
24.66 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
Zyxel SFP-1000T SFP to Gigabit Module
 
Zyxel

SKZYSFP-1000T 

64.34 EUR bez DPH
66.91 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
   
OEM Mini-GBIC modul SFP 1000BASE-T, 100m, RJ-45, cisco kompatibil. (GLC-T)
 
OEM

SKOEMGBICTX 

32.50 EUR bez DPH
54.00 EUR s DPH

 

0.10 SKK RP

ks.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

Nájdených 77

produktov

4

stránky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     Š 

     Špeciálna ponuka 

     R 

     Repas 

  • BA - BA - Bratislava
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • RP* - Recyklačný poplatok bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katalóg produktov
 
 

 

 

Obchodné oddelenie

+421 2 321 65 777

Zobraziť klasickú verziu

Prevádzkuje ASBIS SK spol. s r.o.

Technické riešenie © 2020 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

Naša stránka používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním našej stránky súhlasíte s ich využívaním. Viac info